O nás

Společnost PRIVILEG s.r.o. vznikla za účelem renovací historických fasád již v roce 1993. Název firmy je odvozen od přístroje zvaného počítačka značky Privileg, se kterou zakladatel Ing. Jiří Persch absolvoval studium oboru Pozemní stavitelství na Fakultě stavební VUT v Brně.

Firma se převážně zabývala rekonstrukcemi fasád historických a památkově chráněných objektů. K těmto zakázkám brzy přibyla práce na občanských stavbách všech typů od mateřských a základních škol, přes bytové a rodinné domy až k budovám úřadů. Díky spokojeným klientům a celé řadě zrekonstruovaných nebo nově postavených budov jsme se propracovali až k zakázkám státních institucí a velkých nadnárodních firem, se kterými spolupracujeme na dlouhodobé bázi. 

Po více jak dvaceti letech zkušeností se stavbami a rekonstrukcemi se firma PRIVILEG s.r.o. vrací k řemeslu, které stálo u jejího vzniku. Stěžejním předmětem její činnosti se tak opět stávají renovace historických fasád spolu s obnovou památek, restaurátorskými a štukatérskými pracemi.

Kontaktuje nás